Kale Satış Kulübü Hakkında

Kale Satış Kulübü, Kale Yapı Grubu bayilerindeki satış çalışanlarına özel oluşturulmuş bir sadakat uygulamasıdır.

Kalekim tarafından kurulan Kaletim ve Kaleseramik tarafından kurulan Kaleworks’ün birleşmesiyle oluşan Kale Satış Kulübü, 2012 yılından itibaren tüm Kale Yapı Grubu bayilerindeki satış çalışanlarına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Kale Satış Kulübü, satış noktalarında müşterilere hizmet veren değerli iş ortakları olan satış çalışanlarını Kale Satış Kulübü web portalı uygulaması üzerinden yeniliklerimizden anında haberdar etmeyi hedefliyor. Ayrıca Kale Satış Kulübü, eğitimler ve bilgi yarışmaları ile mesleki ve sektörel bilgilerini geliştirmeyi, ödül programları, motivasyon toplantıları, üyelerle fikir alışverişinde bulunma gibi etkinliklerle başarı ve satış performanslarını yükseltmeye katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Kale Satış Kulübü, çalışanlar için aşağıdaki uygulamaları planlıyor.

  • Düzenlenen fabrika gezileri ile bayi çalışanları işin mutfağına girip, satışı yapılan ürünlerin bayiye gelene kadar hangi aşamalardan geçtikleri görüyor. Böylece üretimi gören ve ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olan çalışanlar, müşterilerine daha iyi tanıtım yapabiliyor. Ayrıca genellikle fabrika gezilerinden önceki gün organize edilen doğa gezisi, piknik gibi aktiviteler, farklı şehirlerden gelmiş bayi çalışanlarına tanışma ve kaynaşma fırsatı sunduğu gibi, onları yoğun iş hayatının stresinden uzaklaştırıyor.

  • Portal üzerinde bulunan ürünlere ait dökümanlar ile satış çalışanı, istediği ürüne ait bilgilere, uygulama videoları, fotoğraf galelerine istediği yerden, istediği zaman ulaşabiliyor.

  • Satışı yapılan birçok ürün için portalda puan kazanan satış çalışanları, biriktirdikleri puanlar ile hediye kataloğundan 200’e yakın seçenek arasından sipariş verebiliyor.

  • Dönemsel olarak düzenlenen kampanyalarda verilen satış koşulunu yerine getiren çalışanlar; altın, televizyon, yurt içi - yurt dışı tatil, hediye çeki gibi ödüller kazanıyor.

  • Şikayet, öneri ve taleplerin kolayca Kale Satış Kulübü’ne iletildiği ve sürekli denetlendiği bir sistem ile satış çalışanının sesi daha yakından duyuluyor, böylece nihai müşteriye bir adım daha yaklaşılıyor.

  • İftar yemekleri, Bowling Turnuvaları gibi aktiviteler ile satış çalışanları, diğer bayilerdeki meslektaşları ile buluşarak sohbet imkanı buldukları gibi, günlük işlerinden uzaklaşarak zihinlerini boşaltma fırsatı yakalıyor.

  • Satış çalışanları arkadaşlarını, doğum günlerini, kim nerede ne yapmış gibi canlı yayın alanlarında birbirlerini takip edebiliyor, forumlarda çeşitli konuları tartışabiliyor.


    Eğer siz de bir KALE bayisinde çalışıyorsanız ve Kale Satış Kulübü’ne üye olmak istiyorsanız, tıklayınız.